Відображаються усі з 14 результату

Каталог весільних халатів


Халат для нареченої

Весільні халати... Їхня різноманітність вражає уяву. Але їх і має бути багато – адже весільна церемонія – не просто торжество. Це – особливий день, особливі моменти, кожна хвилина наповнена своїм змістом. І підкреслити їх, акцентувати увагу, у тому числі – за допомогою спеціального оформлення, одягу – непросте завдання.

Представлені в рубриці весільні халатики дозволять зробити це максимально ефектно та грамотно. Різноманітність дизайнів, варіацій та стилів, в яких представлені ці елементи гардеробу нареченої/молодої дружини дозволять вибрати та купити весільний халат або халати, що відображають гармонію та особливість кожного конкретного весілля.

Халат на ранок нареченої

1. Халат на ранок нареченої – для зборів, бесід із подружками, створення святкового образу. Як правило, такий весільний халат потрапляє на фото і відеозйомку, тому він повинен бути стильним, красивим і незабутнім. Ідеально, якщо цей предмет гардероба обраний у тон сукні нареченої, це створить певну гармонію та додасть органічності сюжету.

2. Весільний будуарний халат - для першої ночі та ранку нареченого та нареченої. Тут "правлять бал" відверті фасони та прозорі матерії, багато яскравих фривольних деталей. Вибір такого весільного халату повинен враховувати особливості характеру, емоційність та тип зовнішності нареченої, відповідати її уявленням про прекрасне, смаки. Модні тенденції сьогодні прихильні як до коротких халатів, і до максі-довжині. На показах весільної моди Ведучих Будинків Моди були представлені різноманітні фасони та довжини.

3. Для медового місяця - одночасно грайливий та зручний. Хороші укорочені моделі на запах із поясами, із щільного шовку, у тому числі – прикрашені мереживними орнаментами, прозорими вставками. Ефектно виглядають рукави-кімоно.

Колірна гамма - від кипельно-білого до ніжних теплих або холодних відтінків. У моді лаванда та блакитний лід. Але найбільш виграшно на наречених і молодих дружинах під час медового місяця виглядають світлі відтінки з теплим підтоном - персиковий, молочний, ніжний бежевий акварельний, золотистий, тепло-рожевий. Вони надають додаткового сяйва шкірі та очам, відтіняють красу молодості, м'яко маскують втому, викликану урочистістю.

Перед тим, як купити весільний халат, слід продумати весь образ у найдрібніших деталях. Щоб нюанси не зіпсували настрою та гармонійних кадрів весільної фотосесії. Представлена ​​різноманітність варіантів дозволяє підібрати оптимальний, у виграшному світлі, що підкреслює особливості зовнішності, обстановки, тематики урочистостей і навіть - характер пари, її погляди на життя.