Відображаються усі з 12 результату

Весільні сукні рибка

-38%
23520 грн
23520 грн
-36%
21888 грн
22230 грн
-45%
21840 грн
29400 грн
-22%
29160 грн
-47%
25440 грн
15000 грн
-37%
13800 грн
Під замовлення
26880 грн
Під замовлення
23520 грн

Особливості весільного плаття рибка

Витончений шарм і аристократизм, який надає вбранням незвичайний, складний крій, дозволить кожній нареченій бути принцесою на власному весіллі. Шикарно та граціозно виглядають весільні сукні рибка. Інша їхня назва – русалка. Таке визначення обумовлено особливостями силуету моделі. Спідниця фасону годе красиво описує поділ, створюючи образ жінки-рибки, русалочки, загадкової та прекрасної мешканки морських глибин.

Основа силуету рибки

В основі силуету такої сукні - звужена зверху і спідниця, що розкльошується донизу. Клешення передбачається на різних рівнях елемента подола:

 1. від середини стегна. Такий варіант особливо привабливо виглядає на мініатюрних дівчатах, оптично додаючи зростання; від коліна, дозволяючи надати силуету велику стрункість. Власниці пишних стегон і неяскраво вираженої талії матимуть можливість наблизити свою фігуру до типу "пісочний годинник". Принаймні візуально;
 2. від середини гомілки, що особливо популярно сьогодні, відсилаючи композицію до улюблених мотивів моди 70-х, які панують у дефіле прет-а-порті провідних Будинків моди останніх сезонів;
 3. >
 4. від кісточки, даруючи зворушливість та особливу ніжність, романтичність всієї композиції.

Верхня частина весільної сукні рибка може контрастувати за сюжетом та виконанням або органічно доповнювати ідею. І в тому, і в іншому випадку образ набуде гармонії та закінченості. Найбільш популярні варіанти ліфа, в яких виконуються сучасні весільні сукні:

 1. корсетний прямий із щільного атласу;
 2. ніжний мереживний або вуалєвий, з відкритою спиною або повністю закритий, придатний для суворої вінчальної церемонії;
 3. з топом у білизняному стилі, має або не має верхню частину - накидку.

Деталі рукавів

Особлива увага – рукавам. Моделі весільного плаття рибка може бути повністю позбавлена ​​рукавів, доповнена тонкими бретелями або скроєна у вигляді бюстьє. Або - доповнюватися широкими і пишними рукавами, складками, що вторять, і хвиль спідниці-"русалки". Обидва варіанти цікаві, кожен з них надає своєї неповторності і абсолютно нового звучання крою моделі.

Матеріали та різновиди моделей рибки

Асортимент весільних суконь рибка різноманітний. Залежно від того, які тканини стануть основою моделі, сюжети таких композицій варіюються від ніжно-романтичних до стильних, з чіткою геометрією ліній та акцентами у дусі футуризму. Традиційні вбрання танцівниць фламенко з спідницею-годе, що летить, - струмінь, що летить, - один з різновидів цього фасону. Сучасні інтерпретації розширили цю ідею, надавши їй рис благородства та розкоші, гламуру та грації.

Різний колір сукні

Які кольори зустрічаються серед весільних суконь рибка найчастіше?

 1. білий
 2. молочний
 3. біж і шампань;
 4. пастельних квітів, обов'язково ніжних або акварельних - м'ята, рожевий, крижано-блакитний, прованська бузок, перлинно-димчастий.

Вибір тканини

Серед декорів модельєри виділяють ніжні шовкові мережива як додатковий шар, блискучі кристали, перли. Як правило, основа декорування - сама тканина, численні складки і хвилі клешеної частини спідниці, що розширюється. Максимально чітко позначити сюжет і внести в образ шарм, лиск і вишуканість, аристократичну витонченість дозволяють такі основи, як:

 1. струминний шовк;
 2. високоякісна євросітка;
 3. мереживо шантильї;
 4. тюль і вуаль.

Для ліфа вишукано виглядають поєднання щільного шовкового атласу з повітряним верхнім шаром. Причому модель необов'язково має бути виконана в двошаровій техніці - верхня невагома накидка чудово впорається з роллю необхідного доповнення до наряду.

Рибка - популярний вибір серед наречених

Серед фаворитів весільної моди для наречених сукні фасону рибка чи русалка завжди займатимуть своє гідне місце. У колекціях, представлених на Тижнях високої моди на показах провідних дизайнерів-модельєрів, завжди можна зустріти одну або кілька весільних суконь рибка - і вони обов'язково будуть "приречені" на фурор і успіх у глядачів шоу. А пізніше – на втілення ідеї під час проведення власних урочистих заходів для найважливішого дня у своєму житті.